Font Size

Profile

Menu Style

Cpanel

Dopravní podmínky

Logo Česká pošta

Zboží odesíláme do 24 – 48 hodin od zaúčtování platby na náš účet (v pracovních dnech). Na dobírku odesíláme zboží do 24 hodin. V nenadálých případech může dojít k prodloužení dodací doby, v těchto situacích budeme kupujícího vždy informovat. Cena zásilky je vždy uvedena v objednávkovém formuláři.
Zboží je zasíláno Českou poštou nebo Expresní přepravní společnost PPL. Při koupi vícero předmětů je účtováno jedno poštovné. Při objednávce zboží nad 5 000 Kč s DPH nebude dopravné účtováno (dobírka se účtuje).


Balík Do ruky
Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.
Proč je Balík Do ruky tak výhodný?
Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Balík Na poštu
Bude doručen přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Proč je Balík Na poštu tak výhodný? Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

Cena dopravy
Cena dopravy a pojištění je 99 Kč
Cena dobírky je 39 Kč (připočítává se k ceně dopravy)
Při platbě převodem (proforma faktura) je cena dopravy 99 Kč
Při objednávce zboží nad 5 000 Kč s DPH nebude dopravné účtováno (dobírka se účtuje). Neplatí pro slovenské zákazníky.


Kontrola zásilky při převzetí od přepravní služby

I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k vám přijde balík poškozen. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásilky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu 595 543 796. Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat e-mailem prodávajícímu. Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulovat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Máte-li jakékoli dotazy, prosím kontaktujte nás telefonicky nebo e-mail.

Telefon: + 420 605 941 991, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Jste zde: Úvodní strana Dopravní podmínky

Kalendář akcí

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2